Hakkımızda


Sahip olduğumuz sektör deneyimi ve birikimimizi, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek sürekli geliştiriyor ve farklı projelere imza atmaya devam ediyoruz. Uzman çalışma kadromuz ve müşteri memnuniyetini her daim üst seviyelerde tutma çabamızla sektörde kazandığımız ivmeyi arttırarak hizmet sağlıyoruz.

Çok tercih edilen otomatik kapı sistemleri ile fotoselli kapı, hermetik kapı, teleskopik kapı, doksan derece açılır kapı, otomatik döner kapı, otomatik panjur, otomatik panjur, garaj kapısı, bahçe kapısı, seksiyonel kapı, hızlı PVC kapı, yangın kepenkleri, yükleme rampaları, bariyer sistemleri gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz.

BİZİ ŞİMDİ ARA +90 533 927 21 89
garaj-kapisi

Otomatik kapı; birinin kapıya yaklaştığını algılayarak kendiliğinden otomatik olarak açılabilen kapılardır. Otomatik kapı giriş ve çıkışlarda açılıp kapabilen özelliğine sahip bir sistemdir. Bazı kapılar ise bir tuşa basılarak hareket etmektedir bu kapılar daha çok ticari iş yerlerinde tercih edilmektedir.

Faaliyet Alanlarımız


Nes Yapı Otomasyon - Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri, fotoselli kapı, hermetik kapı, teleskopik kapı, doksan derece açılır kapı, otomatik döner kapı, otomatik panjur, otomatik panjur, garaj kapısı, bahçe kapısı, seksiyonel kapı, hızlı PVC kapı, yangın kepenkleri, yükleme rampaları, bariyer sistemleri gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz.